İşte TravelShop Turkey’in 2023 hedefi

İşte TravelShop Turkey’in 2023 hedefi
TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender

Last Updated on 12 Ocak 2023 by Turizm Günlüğü

TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender, 2023 yılı hedeflerini açıkladı. İşte TravelShop Turkey’in 2023 hedefi…

TravelShop Turkey Kurucusu ve Genel Müdürü Murtaza Kalender, markanın 2023 yılı hedeflerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ekonomim Gazetesi köşe yazarlarından Mustafa Kemal Çolak’a açıklamalarda bulunan Murtaza Kalender; bu yıl Türkiye’ye 50 bin turist getirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Murtaza Kalender’in açıklamasına göre; Türkiye’ye 2023 yılında 50 bin turist getirmeyi planlayan TravelShopTurkey, rakamın 20 binini Hindistan’dan, 10 binini de Avustralya’dan sağlamayı hedefliyor.              İşte TravelShop Turkey’in 2023 hedefi

Ülke turizminde çeşitlendirilmeye gidilmesi gerektiğine dikkat çeken Murtaza Kalender; “Türkiye, doğal ortamları, tarımsal bereketi ve köy yaşantısı ile ekoturizmi 81 vilayetinde yapabilecek bir güce ve potansiyele sahip. Doğal güzellikler ve altyapımızın yanı sıra gastronomide de çok ileri noktalarda olan illerimiz mevcut. Ekoturizm zaten gastronomi olmadan düşünülecek bir hizmet alanı değil” ifadelerini paylaştı.

—O—

Ekonomim Gazetesi köşe yazarı Mustafa Kemal Koçak’ın Murtaza Kalender’in açıklamalarına yer verdiği köşe yazısının tamamını okumak için tıklayın