Anadolu’daki ilk otelini açtı

Anadolu’daki ilk otelini açtı
Hyatt Regency İzmir İstinyePark

Last Updated on 13 Ocak 2023 by Turizm Günlüğü

Anadolu’daki ilk otelini açtı: Hyatt, Türkiye’deki altıncı Anadolu’daki ilk oteli açtı. İşte detaylar…

Hyatt Hotels Corporation, Marmara Bölgesi dışındaki ilk otelini İzmir’de açtı.

Hyatt Hotels Group’tan New York Borsası’na yapılan açıklamada yeni otel İzmir’de hizmete girdi. Balçova’da açılan Hyatt Regency İzmir İstinyePark, ile ABD’li grup, Anadolu’daki ilk otelini de açmış oldu.                  Anadolu’daki ilk otelini açtı

Bilindiği üzere Hyatt Grubu’nun Türkiye’de Park Hyatt İstanbul–Maçka Palas, Hyatt Regency İstanbul Ataköy, Grand Hyatt İstanbul, Hyatt Centric Levent İstanbul ve Hyatt House Gebze olmak üzere 5 oteli bulunuyor.

OKUMA ÖNERİSİ: İstanbul’da canlı müziğin adresi

160 ODA BULUNUYOR

Dünya Gazetesi’nden Kerim Ülker’in haberine göre; Hyatt Regency İzmir İstinyePark’ta 160 oda bulunuyor. Bunun 16 tanesini ise suitler oluşturuyor. Otelin 19. katında ise penthouse daire ve 6 tane toplantı yer alıyor.

Bölgenin en önemli alışveriş merkezlerinden biri olan İstinyePark Alışveriş Merkezi’nin yanında yer alan otelin açılışını değerlendiren Genel Müdür Zafer Canbaz, “Bugün misafirlerimizi, World of Hyatt üyelerini kültürel açıdan zengin liman kenti İzmir’de ağırlamaktan heyecan duyuyoruz. Hyatt Regency İzmir İstinyePark, verimli toplantılardan enerji dolu tatillere kadar her şey için ideal bir yer” dedi.

Merkezi Chicago’da bulunan Hyatt Hotels Corporation’ın 72 ülkede 25’ten fazla çatısında 1.200’den fazla otel ve her şey dahil tesis yer alıyor.