HIS Travel dijitalde SKYhub Online markası ile gücüne güç katıyor

SKYhub Online Gökhan Ege
SKYhub Online Departman Müdürü Gökhan Ege

Last Updated on 8 Aralık 2022 by Turizm Günlüğü

SKYhub Online Departman Müdürü Gökhan Ege ile HIS Travel çatısı altında yer alan “SKYhub Online” markasının kuruluş süreci, sunduğu hizmet ve avantajlar, markanın hedefleri hakkında bir söyleşi gerçekleştirdik. SKYhub Online Gökhan Ege

HIS Travel bünyesinde yer alan alt markalara “SKYhub Online” markası da eklendi.

“SKYhub Online” markası öncelikli olarak dijital satış kanalında HIS Travel ve markalarının elini güçlendirecek.

Global arenada 60 ülkede faaliyet gösteren HIS Travel’ın bünyesinde yer alan ve start-up projesi olarak tanımlanabilecek SKYhub Online’nın Departman Müdürü Gökhan Ege ile SKYhub Online’nın kuruluş süreci, sunduğu hizmet ve avantajlar hakkında bir söyleşi gerçekleştirdik.

GÖKHAN EGE: KISA SÜRE İÇERİSİNDE ÖNEMLİ RAKAMLARA ULAŞTIK

SKYhub Online Departman Müdürü Gökhan Ege, “SKYhub Online markasını, global marka olan HIS Travel bünyesinde yer alan bir start-up projesi olarak tanımlanabileceğini” belirterek açıklamalarına başladı.

Japonya merkezli HIS Travel’ın birçok alanda ve 60 ülkede hizmet sunduğunu, global anlamda önemli bir güce, marka bilinirliğine sahip olduğunu hatırlatan Gökhan Ege; “HIS Travel ve Türkiye yapılanmasında yer alan markaların dijitalleşme sürecini hızlandırmak, HIS Travel ve SKYhub markalarının ürün ayağındaki gücünü pekiştirmek için HIS Travel bünyesinde “SKYhub Online” kuruldu. 3 yıllık süreçte sadece HIS Travel’ın departmanlarına ve markalarına hizmet verdik. 2022 yılının Ağustos ayından itibaren ise Türkiye’deki acentelere de hizmet vermeye başladık” açıklamasında bulundu.

SKYhub Online markası ile kısa süre içerisinde hızlı bir şekilde yol alarak, önemli rakamlara ulaştıklarını ifade eden SKYhub Online Departman Müdürü Gökhan Ege; “Kısa sürede güzel rakamlara ulaştık. Projemizin daha ilk fazını tamamladık. Şu anda projemizi ürün ayağında geliştiriyoruz. Portföyümüze daha çok ürün eklemek için çalışmalar yürütüyoruz. Ürünler açısından “aggregator” (toplayıcı) olmaktan çok, “wholesaler” (toptan satıcı) olma yolunda ilerliyoruz” dedi.

SKYhub ONLINE MARKASININ ACENTALARA SUNDUĞU AVANTAJLAR

Bu aşamada projenin B2B tarafını hayata geçirdiklerini ve acentalara hizmet vermeye başladıklarını belirten Gökhan Ege; acentalara sundukları hizmet ve avantajlar hakkında da açıklamalarda bulundu.

“SATIŞ SONRASI DESTEĞE ÇOK ÖNEM VERİYORUZ”

İlk olarak SKYhub Online olarak, lokal dilde hizmet sunduklarına, yıllardır pazarda faaliyet gösteren Japonya merkezli HIS Travel markası altında yer almalarının önemli bir güven unsuru yarattığına dikkat çeken Gökhan Ege; “Güçlü bir ekip kurduk. Online kanalda rezervasyon takibi, hizmet ve servis kalitesinin takibi çok önemlidir. Güçlü ekibimizle satış sonrası desteğe çok önem veriyoruz. Ağırlıklı olarak kurumsal markalarla çalıştığımız için hataya pay vermiyoruz” dedi.

FİYAT AVANTAJI VE HİZMETTE HIS TRAVEL KALİTESİ

Gökhan Ege, kısa süre içerisinde kendi ürünlerini de dijital kanala ekleyerek satışa sunacaklarını ve bunun da ürünler bazında, acentalar için önemli fiyat avantajları ve hizmette kalite sağlayacağını söyledi.

SKYhub ONLINE MARKASININ HEDEFLERİ

Öncelikli hedeflerinin HIS Travel ve markalarını online kanala alıştırmak olduğunu ve bunu gerçekleştirdiklerini açıklayan Gökhan Ege; “İşimizin satın alma tarafında HIS Travel’ı online kanala entegre ettik. Bunu gerçekleştirdik. Şimdi ise ürün ayağında çalışma ve projeler yürütüyoruz. Orta vadedeki hedefimiz de bu… Otelden transferine, aktivitelerden araç kiralamasına, kültür turlarına kadar her şeyi sağlamayı planlıyoruz. Uzun vadede ise sadece Türkiye’de değil uluslararası alanda en iyilerin arasında yer almayı hedefliyoruz ve bu anlamda yol alıyoruz” dedi.

“ACENTELERİMİZE HİZMET VERMENİN MUTLULUĞU İÇİNDEYİZ”

SKYhub Online Departman Müdürü Gökhan Ege, “SKYhub Online olarak tüm bu ürünlerimizi ve tecrübelerimizi hizmet anlayışımızla birleştirip, acentelerimize hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz. Sektör paydaşımız acentaların yapmaları gereken tek şey skyhubonline.com üzerinden kayıt olmak” ifadeleriyle sözlerini tamamladı.

—O—

OKUMA ÖNERİSİ: HIS Travel Ortadoğu pazarına Class One ile giriş yaptı

Önceki İçerikMısır uçuşları için harekete geçti
Sonraki İçerikMatbah Restaurant, Şeb-i Aruz’da Mevlevi Sofrası kuruyor
1983 yılında İstanbul’da doğdu. Sakarya Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Ardından Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ana Bilim Dalı’nda “ABD-AB-Rusya Üçgeninde Ukrayna ve Gürcistan’da Güç Mücadelesi” başlıklı teziyle yüksek lisans eğitimini tamamladı. İş hayatına otomotiv sektörüne yönelik yayınlarda çalışarak başladı. Bir süre iş dünyası dergisi Brandmap bünyesinde içerik editörü olarak görev aldı. 2016 yılında Anadolu Üniversitesi’nin ikinci üniversite programı kapsamında “Medya ve İletişim” bölümünü tamamladı. 2016 yılının Eylül ayından beri online turizm haberciliği alanında çalışan Cem Bişkin, Turizmgunlugu.com'un Genel Yayın Koordinatörü olarak görevini sürdürüyor.