İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünü bitirdi. Sektörel dergilerde 15 yıl çalıştı. Turizm gazeteciliğine başladığı Turizmdebusabah.com’un kapanması sonrası Turizm Günlüğü gazetesini kurdu. Turizmgunlugu.com'un genel yayın yönetmeni olarak gazeteciliğe ve sektörel yayıncılığa devam eden Çelik, aynı zamanda 2021'in Mayıs ayında yayın hayatına giren Tourism Diary Dergisi'nin de Yayın Yönetmeni. Dünya Basın Federasyonu (World Press Federation) üyesi olan Çelik, tecrübesini İstanbul Medipol Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulunda Öğretim Görevlisi olarak sektörel deneyimlerini paylaşıyor.
1983 yılında İstanbul’da doğdu. Sakarya Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Ardından Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ana Bilim Dalı’nda “ABD-AB-Rusya Üçgeninde Ukrayna ve Gürcistan’da Güç Mücadelesi” başlıklı teziyle yüksek lisans eğitimini tamamladı. İş hayatına otomotiv sektörüne yönelik yayınlarda çalışarak başladı. Bir süre iş dünyası dergisi Brandmap bünyesinde içerik editörü olarak görev aldı. 2016 yılında Anadolu Üniversitesi’nin ikinci üniversite programı kapsamında “Medya ve İletişim” bölümünü tamamladı. 2016 yılının Eylül ayından beri online turizm haberciliği alanında çalışan Cem Bişkin, Turizmgunlugu.com'un Genel Yayın Koordinatörü olarak görevini sürdürüyor.
1995 yılında İstanbul’da doğdu. 2017 yılında “Medya'da Kadına Yönelik Cinsel Şiddet” konulu bitirme tezi ile mezun olduğu Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik bölümünü üç onur belgesi ve Anadolu Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı bölümünü dört yüksek onur belgesi ile bitirdi. 2017'de girdiği turizmgunlugu.com'da ve bir Turizm Günlüğü yayını olan Tourism Diary MAG dergisinde Yazı İşleri Müdürü olarak görev alan Gülal, freelance olarak çeşitli sektör dergilerinde de editörlük yapıyor. Dünya Basın Federasyonu (World Press Federation) üyesi olan Gülal, görsel sanat, seyahat ve fotoğraf tutkusunu ise @fotokusagi ve @sujetsg adlı instagram sayfalarında takipçileriyle paylaşıyor.
1977 yılında Bulgaristan’da doğdu. 2002 yılında Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümünden mezun oldu. İş hayatına kısa bir dönem geçirdiği tekstil sektöründe başladı. 2004 yılında yayıncılık sektöründe tasarımcı olarak iş hayatına devam eden Aşık, Trakya Üniversitesi TeknoPark’ta da farklı çalışmalara imza attı. Boyut Yayın Grubu başta olmak üzere farklı sektör dergilerinde de faaliyet gösteren Aşık, turizmgunlugu.com’un ve bir Turizm Günlüğü yayını olan Tourism Diary Dergisinin, ayrıca Taksim International dergisinin Sanat Yönetmenliğini yapıyor.
Hacettepe Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nden 2010 senesinde mezun oldu. Öğrenim süresi içinde 10 ay süreyle, ‘Fachhochschule Coburg Interior Design Studios’ adı altında Erasmus Programı'na katıldı. Mezun olduktan sonra, Ankara’da sektörün ileri gelen firmalarında İç Mimarlık ve Tasarım Direktörlüğü yaptıktan sonra; İzmir ve İstanbul’da serbest olarak çalışmalarına devam etti. Bu süreçte, iç mimarlığın yanı sıra, banyo ve mutfak sektörünün önde gelen dergilerinde yazarlık ve editörlük yaparak kendini bu alanda geliştirmeye adadı. Proje çalışmalarına serbest olarak Ankara’da devam eden tasarımcı, bir yandan da turizm, seyahat, iç mimari ve tasarım alanlarında derlediği yazılarını farklı platformlarda yayınlamakta ve Taksim İnternational Dergisi’nde Yazı İşleri Müdürü olarak görev almakta.
2000 yılında İzmir’de doğdu. Uşak Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4. sınıf öğrencisi olarak eğitimine devam eden Ceylan, üniversitede şu ana kadar eğitim gördüğü dönemlerin hepsini derece ile tamamladı. 2019 yılında T.C. Zafer Ajansı’nın Online Ticaret ve Pazarlama faaliyetinde görev aldı. Medya hayatına Youtube / Dlive platformlarında içerik üreticilerine editörlük yaparak başladı. Dünya Basın Federasyonu (World Press Federation) üyesi olan Ceylan, turizmgunlugu.com’un Youtube kanalını ve instagram hesabını yönetiyor. Yapmaktan keyif aldığı dijital editörlük ve içerik üreticiliği deneyimini ise hem turizmgunlugu.com'da hem de Tourism Diary MAG dergisinde geliştirmeye devam ediyor.